| Ports & interfaces |
|---|
| Cable length | 59.1" (1.5 m) |
| Technical details |
|---|
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Colour of product | Black |
| Design |
|---|
| Colour of product | Black |
| Packaging data |
|---|
| Package width | 5.5" (139.7 mm) |
| Package depth | 3.9" (99.1 mm) |
| Package height | 0.91" (23.1 mm) |
| Package weight | 1.6 oz (45.4 g) |
| Operational conditions |
|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Weight & dimensions |
|---|
| Package width | 5.5" (139.7 mm) |
| Package depth | 3.9" (99.1 mm) |
| Package height | 0.91" (23.1 mm) |
| Weight | 1.28 oz (36.3 g) |
| Package weight | 1.6 oz (45.4 g) |
| Width | 3.1" (78.7 mm) |
| Depth | 1.6" (40.6 mm) |
| Height | 0.57" (14.5 mm) |
| Other features |
|---|
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
snippet location product_description