Sale
| Technical details | |
|---|---|
| Output interface | DisplayPort |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Host interface | USB 3.0 |
| Bandwidth | 5 Gbit/s |
| Ports & interfaces | |
| Output interface | DisplayPort |
| Host interface | USB 3.0 |
| Power | |
| Operating current | 3 A |
| Input voltage | 20 |
| Colour | |
| Colour of product | White |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |