Sale
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Gender | Male/Female |
| Connector 2 | USB Typ C/USB 3.0 Typ A |
| Connector 1 | HDMI| |
| Technical details | |
| Quantity | 1 |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Colour of product | White |
| Design | |
| Colour of product | White |
| Certification | CE FCC |
| Performance | |
| Supported video modes | 1080p |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Certificates | |
| Certification | CE FCC |
| Operational conditions | |
| Relative humidity | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight & dimensions | |
| Width | 2.32" (59 mm) |
| Weight | 3.17 oz (90 g) |
| Height | 0.417" (10.6 mm) |
| Depth | 1.97" (50 mm) |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |