Sale
| Colour | |
|---|---|
| Surface coloration | Monotone |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Maximum screen size compatibility | 16" |
| Minimum screen size compatibility | 12" |
| Design | |
| Case type | Briefcase |
| Protection features | Shock resistant |
| Surface coloration | Monotone |
| Shoulder strap | Yes |
| Maximum screen size compatibility | 16" |
| Colour of product | Black |
| Technical details | |
| Protection features | Shock resistant |
| Shoulder strap | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Handle(s) | Yes |