Sale
| Power | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Input voltage | 100-240 |
| Input frequency | 50/60 |
| Output power | 65 W |
| Power adapter capacity | 18000 mAh |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Technical details | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Colour | |
| Colour of product | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 6.85" (174 mm) |
| Package depth | 4.25" (108 mm) |
| Package height | 7.48" (190 mm) |
| Package weight | 2.56 lbs (1.16 kg) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 17.2 oz (487.5 g) |
| Width | 6.02" (153 mm) |
| Depth | 2.6" (66 mm) |
| Height | 4.59" (116.7 mm) |
| Package width | 6.85" (174 mm) |
| Package depth | 4.25" (108 mm) |
| Package height | 7.48" (190 mm) |
| Package weight | 2.56 lbs (1.16 kg) |