Sale
| Power | |
|---|---|
| Input current | 1.5 |
| Input voltage | 100 - 240 |
| Input frequency | 50/60 |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Technical details | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Colour | |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 7.82 oz (221.8 g) |
| Width | 2.6" (66 mm) |
| Depth | 1.12" (28.5 mm) |
| Height | 2.6" (66 mm) |