Sale
| Power | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Input voltage | 100-240 |
| Input frequency | 50/60 |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Technical details | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Colour | |
| Colour of product | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 10.1" (256 mm) |
| Package depth | 5.08" (129 mm) |
| Package height | 2.32" (59 mm) |
| Package weight | 16.2 oz (460 g) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 8.54 oz (242 g) |
| Width | 2.91" (74 mm) |
| Depth | 2.91" (74 mm) |
| Height | 1.12" (28.5 mm) |
| Package width | 10.1" (256 mm) |
| Package depth | 5.08" (129 mm) |
| Package height | 2.32" (59 mm) |
| Package weight | 16.2 oz (460 g) |