Sale
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power | |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 10.4 oz (296 g) |
| Packaging data | |
| Package width | 10.7" (271 mm) |
| Package depth | 7.64" (194 mm) |
| Package height | 1.81" (46 mm) |
| Package weight | 10.4 oz (296 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |