Sale
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power | |
| Output power | 90 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Packaging data | |
| Package width | 7.36" (187 mm) |
| Package depth | 4.61" (117 mm) |
| Package height | 2.68" (68 mm) |
| Package weight | 11.9 oz (338 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |