Sale
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Chromebook 5190 SANTA FE 11 BTX, Chromebook 5190 2-IN-1 SANTA FE 11 BTX Latitude 7390 2-IN-1 KIRKWOOD 13 MLK CTO, 7390 2-IN-1 KIRKWOOD 13 MLK BTX, 7285 ASPEN CTO, 7285 ASPEN BTX, 7212 RUGGED 12 TABLET LIVINGSTONE 2 CTO, 7212 RUGGED 12 TABLET LIVINGSTONE 2 BTX, 7200 2-IN-1 AUGUSTA CTO, 7200 2-IN-1 AUGUSTA BTX, 5290 2-IN-1 PEBBLE CREEK MLK CTO, 5290 2-IN-1 PEBBLE CREEK MLK BTX XPS Notebooks 9370 ITALIA 13 CTO, 9370 ITALIA 13 BTX |
| Power | |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Chromebook 5190 SANTA FE 11 BTX, Chromebook 5190 2-IN-1 SANTA FE 11 BTX Latitude 7390 2-IN-1 KIRKWOOD 13 MLK CTO, 7390 2-IN-1 KIRKWOOD 13 MLK BTX, 7285 ASPEN CTO, 7285 ASPEN BTX, 7212 RUGGED 12 TABLET LIVINGSTONE 2 CTO, 7212 RUGGED 12 TABLET LIVINGSTONE 2 BTX, 7200 2-IN-1 AUGUSTA CTO, 7200 2-IN-1 AUGUSTA BTX, 5290 2-IN-1 PEBBLE CREEK MLK CTO, 5290 2-IN-1 PEBBLE CREEK MLK BTX XPS Notebooks 9370 ITALIA 13 CTO, 9370 ITALIA 13 BTX |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 5.86 oz (166 g) |
| Packaging data | |
| Package width | 8.23" (209 mm) |
| Package depth | 4.41" (112 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 5.86 oz (166 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |