Sale
| Features | |
|---|---|
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power | |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Power current type | AC-to-DC |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 6 oz (170 g) |
| Packaging data | |
| Package width | 4.61" (117 mm) |
| Package depth | 3.11" (79 mm) |
| Package height | 1.81" (46 mm) |
| Package weight | 6 oz (170 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |