Sale
| Colour | |
|---|---|
| Surface coloration | Monotone |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Maximum screen size compatibility | 14" |
| Width | 16.3" (415 mm) |
| Weight | 2.65 lbs (1.2 kg) |
| Height | 12.8" (325 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Design | |
| Case type | Briefcase |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Expandable | No |
| Tablet compartment | Yes |
| Interior material | Plush |
| Protection features | Water resistant |
| Surface coloration | Monotone |
| Shoulder strap | Yes |
| Compatibility | Latitude 5280 Latitude 5480 |
| Maximum screen size compatibility | 14" |
| Colour of product | Black |
| Front pocket | Yes |
| Technical details | |
| Interior material | Plush |
| Quantity | 1 |
| Protection features | Water resistant |
| Shoulder strap | Yes |
| Compatibility | Latitude 5280 Latitude 5480 |
| Case type | Briefcase |
| Water-resistant | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Colour group | Black |
| Front pocket | Yes |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |