Sale
| Colour | |
|---|---|
| Surface coloration | Monotone |
| Colour of product | Grey |
| Weight & dimensions | |
| Maximum screen size compatibility | 17" |
| Width | 17.3" (439.6 mm) |
| Weight | 2.29 lbs (1.04 kg) |
| Height | 4.71" (119.6 mm) |
| Depth | 12.9" (327.6 mm) |
| Design | |
| Case type | Briefcase |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Surface coloration | Monotone |
| Maximum screen size compatibility | 17" |
| Colour of product | Grey |
| Front pocket | Yes |
| Technical details | |
| Case type | Briefcase |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Front pocket | Yes |