Sale
| Power | |
|---|---|
| Output power | 90 W |
| Efficiency | 46% |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Compatibility | Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu, Gateway, HP, Lenovo, Sony |
| Technical details | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Compatibility | Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu, Gateway, HP, Lenovo, Sony |
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Colour | |
| Colour of product | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 8.39" (213.1 mm) |
| Package depth | 1.5" (38.1 mm) |
| Package height | 5.75" (146.1 mm) |
| Package weight | 12.3 oz (349.3 g) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 8.39" (213.1 mm) |
| Package depth | 1.5" (38.1 mm) |
| Package height | 5.75" (146.1 mm) |
| Package weight | 12.3 oz (349.3 g) |