Sale
| Power | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 |
| Input frequency | 50/60 |
| Output power | 90 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Technical details | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Design | |
| LED indicators | Yes |
| Colour of product | Black |
| Colour | |
| Colour of product | Black |
| Indication | |
| LED indicators | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 22.7 oz (643 g) |
| Width | 6.1" (155 mm) |
| Depth | 9.65" (245 mm) |
| Height | 3.03" (77 mm) |
| Packaging content | |
| Cables included | AC |