Sale
| Technical details | |
|---|---|
| Device type | Universal |
| Colour of product | Black |
| Auto | Yes |
| Features | |
| Device type | Universal |
| Colour of product | Black |
| Auto | Yes |
| Ports & interfaces | |
| Interface | Bluetooth |
| Connectivity technology | Wireless |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Bluetooth | Yes |
| Power | |
| Talk time | 7 h |
| Standby time | 168 h |
| Weight & dimensions | |
| Width | 4.33" (109.9 mm) |
| Height | 1.26" (32 mm) |
| Depth | 4.33" (109.9 mm) |