Sale
| Technical details | |
|---|---|
| Device type | PC |
| Colour of product | Black |
| Features | |
| Device type | PC |
| Colour of product | Black |
| Ports & interfaces | |
| Interface | USB 2.0 |
| Connectivity technology | Wired |
| Power | |
| Power source type | USB |
| Weight & dimensions | |
| Width | 4.33" (110 mm) |
| Height | 1.26" (32 mm) |
| Depth | 4.33" (110 mm) |