Sale
| Memory | |
|---|---|
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Internal memory | 4 GB |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| CAS latency | 11 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Module configuration | 512M x 64 |
| Unbuffered memory | Yes |
| ECC | No |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
| Power | |
| Memory voltage | 1.35 V |