Sale
| Networking | |
|---|---|
| Ports quantity | 36 |
| Connector(s) | LC/LC |
| Features | |
| Rack mounting | Yes |
| Rack capacity | 1U |
| Colour of product | Black |
| Certification | RoHS |
| Technical details | |
| Rack mounting | Yes |
| Design | |
| Rack mounting | Yes |
| Rack capacity | 1U |
| Colour of product | Black |
| Certification | RoHS |
| Colour | |
| Colour of product | Black |
| Certificates | |
| Certification | RoHS |
| Weight & dimensions | |
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Height | 1.75" (44.4 mm) |
| Depth | 8" (203.2 mm) |