Sale
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Gender | Male/Female |
| Connector 2 | VGA |
| Connector 1 | USB-C |
| Technical details | |
| Colour of product | Black |
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 5.94" (151 mm) |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Height | 0.512" (13 mm) |
| Depth | 1" (25.5 mm) |
| Packaging data | |
| Package width | 9.65" (245 mm) |
| Package height | 1.38" (35 mm) |
| Package depth | 4.33" (110 mm) |
| Package weight | 3.53 oz (100 g) |