Sale
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Hard drive interface | SAS |
| Device type | HDD |
| Hard drive speed | 10000 RPM |
| Hard drive size | 2.5" |
| Hard drive capacity | 1200 GB |
| Weight & dimensions | |
| Width | 7.25" (184.1 mm) |
| Weight | 5 lbs (2.27 kg) |
| Height | 10.5" (266.7 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Packaging content | |
| Storage drive adapter included | No |
| Technical details | |
| Device type | HDD |
| Other features | |
| Device type | HDD |