Sale
| Features | |
|---|---|
| Colour of product | Black |
| Cable length | 2.95" (0.0749 m) |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Maximum resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Plug and Play | Yes |
| Technical details | |
| Compatible products | Precision 15 7000 Series (7510) Precision 15 3000 Series (3510) Precision 15 5000 Series (5510) Latitude E5470 Latitude E5570 Latitude E5270 Latitude 7275 Latitude 7370 |
| Other features | |
| Width | 3.9" (99 mm) |
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Depth | 1.02" (25.9 mm) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 3.9" (99 mm) |
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Depth | 1.02" (25.9 mm) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 |