Sale
| Power | |
|---|---|
| Capacity | 90 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Latitude 3330, 3440 BTX, E7240, E7440 |
| Technical details | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Cable length | 36" (0.914 m) |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Latitude 3330, 3440 BTX, E7240, E7440 |
| Warranty | 1 year(s) |
| Design | |
| Cable length | 36" (0.914 m) |
| Colour of product | Black |
| Colour | |
| Colour of product | Black |