Sale
| Product Description | Dell LTOU2/200 - LTO Ultrium x 2 - 200 GB - storage media |
| Type | Storage media - LTO Ultrium |
| Media Included Qty | 1 |
| Native Capacity | 200 GB |
| Compressed Capacity | 400 GB |
| Tape Length | 609 m |
| Recording Standard | Ultrium 2 |
| Manufacturer Warranty | Lifetime warranty |