Sale
| Memory | |
|---|---|
| Memory layout (modules x size) | 4 x 8 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC/server |
| CAS latency | 19 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Unbuffered memory | Yes |
| Memory ranking | 1 |
| ECC | No |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Power | |
| Memory voltage | 1.2 V |