Sale
| Power | |
|---|---|
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 7.1 A |
| Performance | |
| Brand compatibility | Dell |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Technical details | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Colour | |
| Colour of product | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 4" (101.6 mm) |
| Package depth | 8" (203.2 mm) |
| Package height | 2" (50.8 mm) |
| Package weight | 16 oz (454 g) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 4" (101.6 mm) |
| Package depth | 8" (203.2 mm) |
| Package height | 2" (50.8 mm) |
| Package weight | 16 oz (454 g) |